Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Dzisiaj grupa Żabek kwestowała na rzecz elbląskiego hospicjum. Żonkilowe Pola Nadziei to akcja Ogólnoświatowa i Ogólnopolska. Kampania charytatywna, która wspiera hospicja oraz edukuje na temat opieki paliatywnej. Jej symbolem jest żonkil – znak nadziei, kruchości zycia i solidarności z nieuleczalnie chorymi. Program został zapoczątkowany w Wielkiej Brytanii w latach dziewięćdziesiątych. Dzieci wyposażone w koszuli i zaopatrzone w potrzebne gadżety wyszły na spacer zbierając pieniążki. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc.