
Dzisiaj żegnaliśmy rok szkolny. Co prawda jeszcze się w widzimy w kolejnych dniach, ale oficjalnie to już. Rodzice oraz Pani dyrektor dopisali swoją obecnością. Dzieci zaprezentowały się wspaniale. Czas uciekł nam tak szybko. Minęły cztery lata, które wspólnie spędziliśmy. Wszystkim dzieciom dziękujemy za wystep i odwagę życząc radosnych i bezpiecznych wakacji.