Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Dzisiaj odwiedziliśmy Gospodarstwo Agroturystyczne Ekolandia w Ornecie. Pogoda piękna więc i wycieczka była udana. Dzieci karmiły zwierzęta – krowy pierwotnej rasy Highland. Zwierzęta długowłose i bardzo łagodne , które cały rok są na dworze i wszystko jedzą. Dlatego też dzieci zabrały ze sobą marchewkę i jabłka by pokarmić bardzo rogate zwierzęta. Były też króliki i kury. Oglądaliśmy też rośliny ozdobne. Były zabawy w przeciąganie liny, rzucanie butem do taczki i trampolina. Gospodarze zapraszają też rodziny do odpoczynku. Teren jest przepiękny a domki super wyposażone.