
Podczas zajęć dzieci poznały rodzaje drzew, ich liście i owoce i poprzez zabawę uczyły się je rozpoznawać. Następnie wyruszyliśmy na spacer i bacznie obserwowaliśmy przyrodę. Dzieci z chęcią rozpoznawały drzewa, dotykały ich, oglądały liście i owoce.