Wczoraj byliśmy aktorami a dzisiaj konstruktorami lalek. Dzieci starały się, by każda lalka była piękna i chyba takie udało się zrobić. W domu mogą pobawić się same lub przy pomocy rodziców przygotować przedstawienie. Najważniejsze to dobra zabawa.