
Tata naszego Adasia prowadzi budowę sieci wodno-kanalizacyjnej pod budowę domów jednorodzinnych. Zaprosił nas na ,,pole” aby obejrzeć , jak wyglądają przyłączenia sieci do głównej kanalizacyjnej. W jaki sposób woda dostaje się do naszych domów a potem z niego wypływa. Obejrzeliśmy dużą pracującą koparkę, która ładowała piasek na ,,wozidło” , by potem znalazł się w odpowiednim miejscu tza. tam, gdzie trzeba zasypać rury. Widzieliśmy różnej wielkości rury do wody, studnie czyli kręgi oraz już gotową studnię oczywiście zasypaną. Może kiedyś, ktoś z dzieci zostanie inżynierem by potem doprowadzać nam tak potrzebną wodę. Dziękujemy tacie Adasia za współpracę i poświęcony czas.