Lato w pełni. Jeszcze nie nacieszyliśmy się słońcem, ale motylki zachęciły nas do zabaw na dworze w miarę możliwości pogodowych. Dzieci chętnie zabrały się do pracy. Motylki, jako jeden z symboli lata wyszły kolorowe i z pięknymi oczkami.