
Mikołajki co prawda już minęły, ale wczoraj odwiedzili nas MotoMikołaje. Oczywiści byli też pomocnicy, bo przy takiej ilości pracy Mikołaj sam nie dałby rady. Mieli piękne stroje, pojazdy udekorowane kolorowymi swiatałkami. Wyglądało to naprawdę imponująco. Najważniejsze, że przynieśli dzieciom prezenty. Zaprosiliśmy ich także za rok. Do zobaczenia.