
W tym tygodniu dzieci bawią się i uczą o naszej Ziemi, na której mieszkamy. Ziemi, po której chodzimy, która daje nam tlen, żywność i swoje piękno. My dzieci możemy np. posadzić drzewa, by dawały nam coraz więcej czystego tlenu. Więc zrobiliśmy piękne wiosenne drzewo, którego jesteśmy przyjaciółmi.