
W tym roku dzieci z naszej grupy były wyjątkowe grzeczne, ponieważ mały Mikołaj odwiedził nas aż trzy razy, a radości dzieci nie było końca. Dziękujemy Mikołajowi i jego pomocnikom za piękne prezenty, które umilą naszym przedszkolakom czas spędzany w przedszkolu.