Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
W tym tygodniu gościliśmy w grupie dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej nr 3 ( tzw. małej trójki). Przez trzy dni dzieci czytały nam rozdział z książki ,,Cukierku Ty łobuzie”. Jest to Ogólnopolska akcja czytelnicza ,,Luty z Cukierkiem – książka z pazurem” zachęcająca do czytelnictwa od najmłodszych lat. W piątek wychowawczyni klasy odwiedziła nas ze swoimi uczennicami prowadząc zajęcia z kodowania. Oczywiście dzieci poradziły sobie bardzo dobrze a starsze koleżanki słu żyły nam pomocą. Bardzo dziękujemy Pani Matyldzie za współpracę.