Konkurs na Kartkę Wielkanocną już rozstrzygnięty. Wszystkie dzieci biorące w nim udział zostały nagrodzone, bo wzystkie zajęły I miejsce. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie.