Co prawda nie w bibliotece ale z panią Ulą, mamą Pauli, które pracuje w bibliotece i już nie raz nas odwiedzała. Właśnie zakończyliśmy temat o książkach i to spotkanie jest naszym ostatnim. Dziękujemy Pani Uli za wspólny czas spędzony z dziećmi