Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Kolejny raz w tym roku odwiedziła nas Pani Urszula Buska, która jest pracownikiem Biblioteki Publicznej w Pasłęku. Tym razem Pani Ula przeniosła nasze przedszkolaki do świata postaci z bajek. Dzieci miały okazję wykazać się swoją wiedzą na temat bajek i ich bohaterów i wspaniale poradziły sobie z każdym zadaniem. Dziękujemy Pani Uli za odwiedziny i czekamy na kolejne spotkanie.