
To już ostatni nasz Dzień Dziecka w przedszkolu. Dzieci spędziły go na zabawie, radości i śmiechu. Były tańce i zabawy a na koniec dnia słodki upominek. Wszystkim dzieciom życzymy tylko samych wesołych i radosnych dni. Aby kolejny etap edukacyjny był tak samo beztroski, choć obowiązków zapewne będzie więcej. Rodzicom dziękujemy za dostarczenie lodów.