
Dzieci z naszej grupy wzięły udział w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości z okazji 107. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Celem konkursu było propagowanie postaw patriotycznych oraz pielęgnowanie naszych tradycji i tożsamości narodowej wśród najmłodszych. Nasze przedszkolaki spisały się na medal i pięknie odśpiewały hymn. Dziękujemy rodzicom za współpracę przy przygotowaniu dzieci do konkursu, a dzieciom gratulujemy pięknej postawy tego dnia.