Dzięki uprzejmości pani dyrektor ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz pomocy mamy Antosia – Pani Klementynie uczestniczyliśmy w koncercie kolęd w wykonaniu dzieci z klas I – III. Dzieci zaprezentowały się wspaniale a my chętnie ich słuchaliśmy.