Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
,,Klik -klik i uśmiech znikł”. Taki tytuł miało przedstawienie, które obejrzeliśmy dzisiaj w Domu Kultury w Pasłęku. Aktorzy z Poznania świetnie odgrywali swoje role, bo dzieci były zapatrzone. Internet to świetna sprawa, ale nic nie zastąpi nam książek, rozmów z kolegami i wspólnej z nimi zabawy.