Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Ferie zimowe już za chwilę, a więc czas na zabawę karnawałową. Dzieci zaprezentowały się w pięknych strojach. Były węże, taniec w parach , kółeczka. A potem słodki poczęstunek. Najważniejszy jedna był Mikołaj, który w przedszkolu zostawił wszystkim dzieciom paczki. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów dzieciom i życzymy odpoczynku podczas ferii.