Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych dzieci z grupy Kotki wraz z starszymi kolegami pięknie zaprezentowały swoje umiejętności podczas Pikniku Ekologicznego. Dziękujemy dzieciom i Rodzicom za poświęcony czas.